A A A

Witamy na stronie "Inżynieria oprogramowania".

Strona ta bierze udział w konkursie "Notatki w Internecie" organizowanym przez JM Rektora przy współudziale Centrum e-Learningu AGH. Została stworzona głównie z myślą o studentach kierunków informatycznych. Materiały dostępne na stronie powstały na podstawie wykładów prowadzonych przez prof. dr hab. inż. Krzysztofa Banasia, któremu bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę merytoryczną. Za pomoc w przygotowaniu części technicznej i cenne wskazówki dziękuję dr inż. Łukaszowi Rauchowi.

Na stronie znajdują się wykłady, które zostały podzielone na odpowiednie kategorie. Aby sprawdzić postęp w nauce użytkownik może rozwiązać test lub odpowiedzieć na pytania otwarte. Strona została przystosowana dla osób niedowidzących - możliwość zmiany czcionki oraz kontrastu. W kodzie html zostały umieszczone znaczniki oznaczające następną i poprzednią stronę. Przygotowana została również wersja do druku. Dostępne są również napisane przeze mnie programy do rysowania diagramów klas i diagramów przypadków użycia. Narysowane diagramy można zapisać w formacie XML, a następnie wczytać je z powrotem. W treści odpowiednich wykładów umieszczone zostały linki do przykładowego wykorzystania tych programów.

Autor pracy: Dawid Czerner
mail: dczerner[malpa]gmail.com

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported.